Penzión Kovox

 


Penzión KOVOX Vám spríjemní pobyt  komfortným ubytovaním vhodný pre náročnejších klientov,  zaneprázdnených obchodníkov alebo rodinu s deťmi.


Nachádza sa v malebnej obci Staškov, známej predovšetkým ako rodisko významného slovenského herca Jozefa Krónera.

Penzión ma k dispozícii komfortne zariadené  tri dvojlôžkové izby, jednu trojlôžkovú a štvorlôžkovú izbu, súčasťou každej izby je TV, rádio, internet a luxusná kúpeľňa, večer si môžete posedieť v útulne zariadenej recepčnej miestnosti, pripraviť si dobre jedlo v spoločnej kuchyni alebo využiť konferenčnú miestnosť pre pracovné účely.

V areály penziónu je aj uzatvorené parkovisko strážené monitorovacím systémom, navštívte nás a vychutnajte si jedinečnú atmosféru v malebnom prostredí hôr. penzion kovox staskov

 

kovoxde01 kovoxsk01

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1990, kedy sa spoločnosť zaoberala vodoinštalatérskymi a kúrenarskými prácami, neskôr solárnou energiou a ekologickým vykurovaním, realizáciou plne automatizovaných kotolní. V rokoch 1996-97 sa spoločnosť začala zaoberať prestavbou, servisom a predajom  osobných a nákladných dodávkových vozidiel prevažne značky VW AUDI. Od roku 2010 sme našu ponuku rozšírili o predaj vozidiel LAND ROVER, JAGUAR.


Naša spoločnosť poskytuje aj luxusné ubytovanie v regióne Kysuce pod názvom Penzón KOVOX.

Našim cieľom je poskytovanie nadštandardného ubytovania, vhodné pre náročných hostí, obchodných partnerov a rodinu.

 

Penzión Kovox ** - vitajte v regióne Kysuce


Penzión KOVOX poskytuje luxusné ubytovanie
v tichom prostredí v malebnej obci Staškov na Kysuciach, známa aj ako rodisko významného slovenského herca Jozefa Kronera. Nachádzame sa niekoľko kilometrov od lyžiarského TOP strediska Snow Paradise Veľká Rača. Našim cieľom je poskytovanie nadštandardného ubytovania, vhodné pre náročných hostí, obchodných partnerov a rodinu.

kov-hr

video-penzion-kovox

Ochrana osobných údajov