Penzión KOVOX Vám spríjemní pobyt komfortným ubytovaním vhodný pre náročnejších klientov, zaneprázdnených obchodníkov alebo rodinu s deťmi.

Nachádza sa v malebnej obci Staškov, známej predovšetkým ako rodisko významného slovenského herca Jozefa Krónera.

Penzión ma k dispozícii komfortne zariadené tri dvojlôžkové izby, jednu trojlôžkovú a štvorlôžkovú izbu, súčasťou každej izby je TV, rádio, internet a luxusná kúpeľňa, večer si môžete posedieť v útulne zariadenej recepčnej miestnosti, pripraviť si dobre jedlo v spoločnej kuchyni alebo využiť konferenčnú miestnosť pre pracovné účely.

Pre lyžiarov je pripravený uzamykateľný priestor na vysušenie lyží a topánok. Parkovanie sa nachádza v objekte penzionu, ktorý je monitorovaný kamerovým systémom.

staskov penzion kovox ubytovanie

 

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1990, kedy sa spoločnosť zaoberala vodoinštalatérskymi a kúrenarskými prácami, neskôr solárnou energiou a ekologickým vykurovaním, realizáciou plne automatizovaných kotolní. V rokoch 1996-97 sa spoločnosť začala zaoberať prestavbou, servisom a predajom osobných a nákladných dodávkových vozidiel prevažne značky VW AUDI. Od roku 2010 sme našu ponuku rozšírili o predaj vozidiel LAND ROVER, JAGUAR. Naša spoločnosť poskytuje aj luxusné ubytovanie v regióne Kysuce pod názvom Penzón KOVOX.

Všetky izby sú vybavené telefónom, rádiom, TV, internetom a luxusnou kúpelňou. Súčasťou penziónu je nočný bar a plne vybavená kuchyňa, ktorá slúži len pre ubytovaných hostí. V objekte penziónu je aj konferenčná miestnosť pre vaše firemné pracovné pobyty, akcie.

izba komfort